O MNIE

Jestem certyfikowanym i rekomendowanym nauczycielem Mindfulness i pro-zdrowotnego programu MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction, którego autorem naukowym jest Jon Kabat Zinn. 

Certyfikat i rekomendację uzyskałam w procesie edukacji w Polskim Instytucie Mindfulness, którego partnerem merytorycznym jest The Institute for Mindfulness Based Approaches (IMA). 

 

Współpracowałam z Instytutem jako wolontariusz i Moderator Kręgu Praktyki dla przyszłych nauczycieli MBSR. 

 

Tworzę tego bloga o Sztuce Uważnego Życia, aby propagować metodę Mindfulness i poszukiwać w świecie jej entuzjastów na całym świecie. 

Moją misją jest być nauczycielem z powołania i serca.

 

Współpracowałam z krakowską Fundacją im. Jacka i Piotra Michalskich przy projekcie Akademii Jump2Life, której głównym celem jest przygotowanie młodych ludzi do dorosłego życia i umożliwienie im zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizację zawodową. W ramach tego projektu prowadzę z młodzieżą zajęcia promujące zdrowy tryb życia poprzez redukowanie stresu, stosowanie technik oddechowych, praktykowanie jogi i radzenie sobie z trudnymi emocjami.


Prowadzonych przeze mnie medytacji możesz posłuchać w FOCUSLY – polskiej aplikacji do wspierania rozwoju osobistego, praktyki Mindfulness i medytacji, której głównym udziałowcem jest Benefit Systems (Program MultiSport). Jestem autorką jednego z programów na tej platformie. Aplikacja dostępna w App Store lub Google Play.

 

A kiedy nie pracuję…

 

Jestem entuzjastką życia, kreatorem idealnej czasoprzestrzeni, spełnioną kobietą, matką wspaniałego Syna, lojalną przyjaciółką, dobrym człowiekiem. 


Wolny czas spędzam w kontakcie z naturą, medytując, praktykując Jogę Kundalini, której jestem instruktorem lub oddając się tanecznej pasji, która jest ze mną od najmłodszych lat.

Uwielbiam robić zdjęcia, piszę poezję i na wiele innych sposobów delektuję się sztuką i naturą.

Z zaciekawieniem zwiedzam świat podziwiając jego różnorodność, odmienność kultur i zwyczajów.


Przyjaciele pytają mnie często: „Jak na to wszystko znajdujesz czas?”

Nigdy go nie zgubiłam, więc i szukać nie muszę. Czas jest ze mną zawsze. Wystarczy, że JESTEM w każdej jego chwili.

Ta strona używa cookies aby polepszyć działanie strony. Akceptuję Dowiedz się więcej